„Jsme přispěvatelem komoditních zpráv pro AKČR“

KARIÉRA

Společnost PRIME Brokers s.r.o. patří mezi přední společnosti se specializací na zprostředkování obchodování s komoditními CFD kontrakty a na trhu Forex. Zprostředkováváme přístup na desítky významných trhů, ať už derivátových, akciových či měnových v mnoha krajinách celého světa, a to prostřednictvím našeho partnera společnosti Leadcapital Markets Ltd. Vize společnosti je zaměřena na rozvoj dlouhodobých vztahů mezi investory / klienty a společností. Výměna zkušeností s mezinárodními partnery, neustálé zlepšování služeb zákaznické podpory a snaha o navazování spolupráce s nejdůvěryhodnějšími bankovními partnery přispěli k tomu, že společnost rozšiřuje neustále svůj tým.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Realizace úloh zadaných manažerem
  • Prezentace společnosti
  • Vytváření pozitivního vnímání společnosti
  • Akvizice nových obchodních účtů
  • Komunikace s potenciálními klienty
  • Příprava smluvní dokumentace
  • Vyřizování telefoních hovorů
  • Emailová korespondence s klienty
  • Reporting vedení společnosti

VHODNÝ UCHAZEČ

  • Zájem o rozvoj v oblasti finančních trhů
  • Dobrá organizace práce, zodpovědnost, kreativita, samostatnost, komunikativnost
  • Zkušenosti v oblasti ekonomiky a finančních služeb jsou výhodou (ne podmínkou)
  • Dobré obchodní a prezentační schopnosti, profesionální vystupování
  • Komunikativní schopnosti na velmi dobré úrovni
  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Kvalitní hlasový projev a příjemné vystupování
  • Proaktivní přístup
  • Vysoké pracovní nasazení

NABÍZÍME

  • Práci na HPP
  • Důkladné počáteční zaškolení, které vás připraví na výkon pozice
  • Fixní složku mzdy od 20.000 Kč a nadprůměrné výkonnostní prémie
  • Možnost kariérního růstu, budování si vlastního týmu
  • Možnost ovlivnit příjem vlastní aktivitou a schopnostmi
  • Práci v přátelském a přesto profesionálním a dynamickém týmu
  • Kvalitní systém vzdělávání a neustálou podporu
  • Školení produktů
  • Zaměstnanecké benefity - sick days, notebook, mobilní telefon

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem elektronicky anebo poštou na níže uvedené kontakty. V případě, že budete vybráni, budeme vás kontaktovat s nabídkou nezávazného pracovního pohovoru.

PRIME Brokers s.r.o.

Dukelských hrdinů 359/21
170 00 Praha 7
Česká republika

finance@primebrokers.cz

Telefon

+420 234 768 033

Děkujeme vám a těšíme se na spolupráci.